اجلاس بین المللی معدن و صنایع معدنی ایران

1
جزئیات سفر زنان کارآفرین به آمریکا تشریح شد – زمینه‌چینی برای ایجاد اتاق بازرگانی مشترک
Saturday, 30 May 2015
94-8
جزئیات حضور تاجران زن ایرانی در امریکا
Sunday, 7 June 2015

اجلاس بین المللی معدن و صنایع معدنی ایران

94-17

مرکز همایش های برج میلاد – تهران

۱۱- ۱۰ خرداد ۹۴
در این اجلاس ۱۱۸ مدیر و کارشناس خارجی از ۴۰ شرکت و ۲۰ کشور حضور دارند و مدیران شرکت های طراز اول معدنی و صنایع معدنی دنیا از جمله OUTOTEC، MCC CERI، DANIELI، HATCH، TENOVA و… به سخنرانی خواهند پرداخت.

به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)،‌ همچنین حضور ۹۰۰ مدیر و کارشناس از ۲۳۰ شرکت داخلی طیف متنوعی از میهمانان اجلاس بزرگ و بین المللی معدن و صنایع معدنی ایجاد کرده است.
تعدادی از وزراء‌ اقتصادی کابینه دولت یازدهم به همراه معاونان و مسوولان ارشد آن وزارتخانه ها از جمله وزارت صنعت معدن و تجارت نیز در این همایش حضور دارند و به سخنرانی خواهند پرداخت. به گفته کارشناسان و تحلیلگران، این همایش نقطه شروعی مجدد برای توسعه همکاری های معدنی و صنایع معدنی ایران با شرکت های خارجی محسوب می شود به ویژه آنکه این حوزه فرصتی جدید برای شناسایی و استفاده از فرصت های سودآور بخش معدن و صنایع معدنی ایران برای طرف های خارجی و داخلی خواهد شد.
معرفی توانمندی های این حوزه و ارایه فهرستی از فرصت های سرمایه گذاری به شرکت های فعال معدن و صنایع معدنی از جمله نکات برجسته همایش به شمار می آید به می تواند به ایجاد و توسعه رابطه برد-برد بینجامد. همایش بزرگ و بین المللی معدن و صنایع معدنی روزهای ۱۰ و ۱۱ خرداد (یکشنبه و دوشنبه هفته جاری) از ساعت ۸٫۳۰ تا ۱۶ در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می شود.

94-17 (1)

94-17 (2)

94-17 (3)

لینک رویداد